to KLF:moja poznámka o šírke smerovala k tomu, že si to človek ani nevšimne a pohodlne zo zastávky nastúpi.Aj ja by som mal radšej muti-kapacitné vozidlá, ale bohužial vychádzam z reality a snažím sa hľadať pozitíva aj na tom málo čo je.Takže sorry...
No a to ma byt akoze pozitivne, ze KT4 ma rovnaku sirku ako historicak 104 ??? :)))))) Nemyslis vazne... Inak konska elektricka co premavala v Bratislave mala sirku 195cm. Nebolo by lepsie teda zhanat nejake elektricky podobnej sirky doubleM ? :)))
Raven - koberce
- údajne ide o cca 10 ks tohto druhu električky
- rok výroby 1990-92
- cena v USD 42.000,- (podľa kurzu USD/SKK k 3.3.01)
- prevádzkovateľ mesto Halle NSR (bývalé DDR)
- výzbroj ako u T6 A5
- v NSR prevádzkované väčšinou v súpravách
- v Bratislave by mali byť deponované v DTPE Krasňany
P.S.: "a niektoré kačice (rozumej K2) si môžu spievať - SKONČILI SME JASNÁ SPRÁVA ... ?!"