Alcazar: Ak su foto dobre, tak su vitane! 
ufo: Hmmm, teraz neviem, ci sa to tam dostalo omylom, alebo co... Tie sedadla ma fakt iba 1509. Odkial mas info, ze motory v 4800 az 4811 su madarske? Mozno je to nejaky licencne vyrabany MAN v RABE. Koniec koncov, aj Ik280 mali takto licencne vyrabane MANy a oznacovali sa RABA-MAN.

ufo: Hmmm, teraz neviem, ci sa to tam dostalo omylom, alebo co... Tie sedadla ma fakt iba 1509. Odkial mas info, ze motory v 4800 az 4811 su madarske? Mozno je to nejaky licencne vyrabany MAN v RABE. Koniec koncov, aj Ik280 mali takto licencne vyrabane MANy a oznacovali sa RABA-MAN.
Ako sa o tom vsade piiiiisalo. A zrazu nic.
J
si: z pohľdu dennodenného cestujúceho I435 a I415 sú najlepšie busy, lebo sú pohodlné. Potom SOR, zaním Karosy, ďalej I280 a I283 a nakonci sú Tambusy- hlavne keď je na 97 nakonci mi ide prdel upadnúť na tých tvrdých stoličkách..
Palec: nemusia 180 rušiť stačí tam dať SOR