Reakcia na: fobust #78199:
Mne sa tiez nepaci dizajn. Kolesa zakrytovane som uz videl, ale sem sa vysosne nehodia. Pripomina mi to cestny vlacik co chodieval v Rumunsku zapriahnuty za ARO ? Naviac interier je najak moc stiesneny, na BA az velmi stiesneny. Neviem si to duplokinderko predstavit na nejakej 39 ?
fobust
Prial by som si aby tu ten SOR zapožičali na testy. Nech bol môj prvý dojem akýkoľvek, nechcem to vozidlo apriori odmietať iba kvôlo tomu že sa mi nepáči.