Reakcia na: Ike #77183:
Ano toto vsetko chapem, sam to poznam byvam nedaleko od tial. Jedine riesenie je spojit semafory so zavorami lenze nato by museli dat suhlas zeleznice lebo im tie zavory patria.
A mysliz, ze je lebsie postavit ju vramci rozpracovaneho projektu, alebo ho zastavit a zacat robit odznovu samostane pre filialku a samostatne pre zvysok? Skor by mali stavebnu dokumentaciu robit tak aby sa dala filialka sprevadzkovat co najskor. Ak to samozrejme nebude len dvojkolajna zastavka, co by nemalo vyznam sprevadzkovat bez nasledneho tunelu. (Aj ked takto to dufam neplanuju.) A s tym Polusom s tebou suhlasim.
Ike
1) Filialka stanica bude ale podzemna
2) v sucasnej podobe nema perspektivu ani buducnost
3) bolo by NEEFEKTIVNE (toto slovicko ti 3x podciarkujem) tam nieco zacat stavat, ked aj tak sa to bude burat...
4) ako tie pozemky vyuzije MC nechaj na nu... stanica bude pod zemou...