Reakcia na: Drago #77177:
tu nejde o zelenu alebo cervenu.... ide o to ze ked tam dofici vlak, vypne sa cela krizovatka... z racianskej sa hrnu auta a ani za svet nechcu pustit auta z pionierskej... ti sa zase nahnevaju a natlacia sa do krizovatky... do toho tam dojdu elektricky.... potom vlak odide a semafory sa zapnu... a v krizovatke same auta... to je mozno raz za tyzden... a teraz keby to bolo kazdu chvilu, dakujem pekne...

aj s neho by sa to muselo vyvesovať. To by bola zložitosť.
El Sergio
http://imhd.sk/ba/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=9004&x=943718603794
http://imhd.sk/ba/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=9004&x=524288203820
Takže už by konečne mohli prestať s tým pyskovaním, že im tam chúdencom nič nechodí a nedá sa nikam dostať. Osobne si myslím, že by tomu pomohli práve takéto cestovné poriadky na zastávkach (ak tam už také nie sú). ?