Samozrejme ze to je nezmysel vyradovat vozy. Este k tomu take dobre ako 280ky! Pamatame sa ako to dopadlo s kaciacami, ze? Keby sme ich vtedy neposrotovali, mohli sme mat kludne o 15 viac. Preto som proti srotovaniu. A presne aj viem co robit ked dojde plynak. Nahradit nim nieco ine, to poslat do 4. kolony. Tam tym niecim nahradit jednu 280-ku a poslat ju na generalku. Ale generalku ozajstnu, nie taku a lá DPB. Napriklad do Starka alebo niekdo inde, len nie u nas. Po case sa nam takto zgeneralkuje dost Ikarusov. Teraz sa pytate ze co s nimi. Tak napriklad dat ich do prvej alebo druhej alebo stvrtej kolony a zacat ich vypravovat na linku 50, kde sa naozaj zidu. Staci urobit taku malickost ako hlavne cakanie pri Auparku a je to. Co vy na to??? Nie je to dobre rieseniue? Som zvedavy co DPB vymysli, ale zrejme nic...
Turbo
2. Vyskusam ako to tam kuri.
3. Hrdzvavie vsetko, aj Tam busy su velmi hrdzave...
4. Nezda sa mi ze Tam busy jazdia spolahlivejsie ako Ikarusy 435, ved permanentne stoji nejaky v ohrade.
5. Mne osobne je to jedno v ktorej kolone budu plynove B741, len nech nie su v Petrzalke. Teraz ni z dovodu ze ich chcem kritizovat, ale z dovodu toho, ze na rozdiel od prvej alebo druhej kolony tam nemaju take vybavenie na udzbu a opravy.
6. Kupa Ik4x5 bola mensim zlom, ale keby Maribor ztvladol dodavky Tam busov, tak by sme mali lepsie vozy, lebo Tam Bus, aj pri vsetkych kladoch a zaporoch, je podla mna lepsi.
7. Vykurenu Karosu B741 alebo Ikarus 28x som este nezazil, netvrdim ze neexistuju, iba som to este nezazil (sice ano, ale to bolo v Brne).
8. Do Ik4x5 sa nastupuje lahsie! Ma nizsiu podlahu ako Karosy. To musis priznat. Nie ze sa nastupuje lahsie leda ak tak do ik412. S tym nemozem suhlasit. To sa ti potom nastupuje rovnako do 14Tr-ky a Karosy? Mne nie.
9. Uz samotny argument "Navyse su madarske" je o nicom. Solaris je polsky a to vam nevadi????