chladenie maju dimenzovane na Liasch, ze by sa plynovy motor viac zahrieval sa mi nezda, ale moze tak byt. Potom ma ale zaujima ako je to s dispecerskymi feldami. Ci maju vylepsene chladenie? Lebo "Embéčky" dost trpia slabym chladenim. Dokonca co som jazdil vautoskol s feldou, tak ta mi vykypela. Este aj instruktor vravel ze aky je to smejd...

riko
-Popis projektu: http://www.grand-nancy.org/fr/menu_h2006.htm
http://www.sfu.ca/person/dearmond/morph/Nancy.photos.htm
http://www.lightrailnow.org/progress/f_ncy001.htm
-výrobca Bombardier http://www.bombardier.com/index.jsp?id=1_0&lang=en&file=/en/1_0/1_1/1_1_0.html%3FD55
-asociácia "ľahkej koľajovej dopravy" http://www.lrta.org/
-linky na stránky o trolejbusoch http://members.shaw.ca/dearmond/links.etb.htm
Sú to odkazy na stránky na ktoré som narazil pri pátraní po eline z Nancy. Možno poznáte, možno nie, každopádne je to zaujímavé.