Ahoj všetci. Tento mesiac sme sa-ja a Internet-čerstvo zoznámili a mám radosť, že existuje takáto stránka, i že mám možnosť zapojiť sa "do debaty". Naše vozy-konkrétne BUSy- a ja si robíme spoločnosť už pekných pár rokov a objavenie tejto stránky je pre mňa viac než milou skutočnosťou. Najmä katalóg... Mimochodom, jedna vec ma prekvapila-že o vozoch IK280 od č.4800-4880 nie sú bližšie informácie. Ak by bol záujem, ja ich mám v mojom malom BUS-archívčeku viac než dosť...
Všetko dobré praje Z
Všetko dobré praje Z
.
hroch
kami: to je mozne. su to infomaterialy, ktore sa davaju novinarom, aby mali o com pisat. a kedze tatko pise do autozurnalu, predpokladam, ze v najblizsom cisle tam bude nieco aj o agore...
juj, ako rad by som si pozrel tie fotky elektriciek, ktore tu fsetci tak ospevujete... ale nemozem, lebo mam vypnute zobrazovanie obrazkov. inac by tato sunka nikdy nic nenatiahla... ale skusim sa pozriet zajtra z roboty a potom sa aj ja podelim o dojmy