Kristof> Autobus urceny do mesta, ci uz novy, alebo stary ma danu istu maximalnu prevadzkovu rychlost, ktoru z pochopitelnych dovodov nie je mozne prekrocit. Napr. Ik412/415/435, alebo Tambusy maju prevodovku, ktora im nedovoluje dlhodobo prekrocit rychlost 70 km/h. Nehovorim, ze taky Tambus nepojde rychlejsie, ale jednoducho na to nie je stavany.
vycapili tam styri autobusy, z ktorych tri uz kazdy videl, postavalo tam dva a pol cloveka, o nejakom programe (aspon blby technicky vyklad) sa im asi ani nesnivalo, historicky autobus ziadny... tak som aspon kukol do toho citybusu, kukol dopredu, dozadu, chvilu som pocuval debatu (pravdepodobne) niektorych z vas o nejakej knihe, ktora sa neda zohnat
Majkl
Čítali ste Nový čas? Presne to vystihuje ich politiku. Zháňať senzácie, kde sa dá. Tá tetka sa pýtala na technické veci a tak a od Tebeceho a Andreja už chcela počuť nejakú sťažnosť na DPB. A napokon k článku o 75 rokoch autobusov napísala: Na zahustenie intervalov peniaze nie sú, ale na oslavy áno. Totálna provokácia...
Už neotvorím nový čas a je úbohé, že ho číta cez 20% národa.