Dakujem za informaciu o linke D aj za usmernenie na sekciu Historia. Zaroven by som rad napisal dva postrehy:
1. Cely tento web o mhd je urobeny velmi dobre. Urcite by sa nasli aj nejake nedostatky, ale aj tak vyslovujem autorom uprimny obdiv a vdaku.
2. Sypem si popol na hlavu, ze som si cast "Historia" nevsimol a poslal som zbytocnu otazku. Na nieco to ale bolo dobre - neprisli ziadne odpovede typu "najprv sa pozri a potom sa pytaj", "nauc sa pouzivat pocitac" a podobne. Je zrejme, ze sa stretavam s rozumnymi ludmi.
S pozdravom Vlado.
1. Cely tento web o mhd je urobeny velmi dobre. Urcite by sa nasli aj nejake nedostatky, ale aj tak vyslovujem autorom uprimny obdiv a vdaku.
2. Sypem si popol na hlavu, ze som si cast "Historia" nevsimol a poslal som zbytocnu otazku. Na nieco to ale bolo dobre - neprisli ziadne odpovede typu "najprv sa pozri a potom sa pytaj", "nauc sa pouzivat pocitac" a podobne. Je zrejme, ze sa stretavam s rozumnymi ludmi.
S pozdravom Vlado.

Vladimir
Ale osobny moj postreh je, ze vo vseobecnosti sa akosi cast cestujucej verejnosti v BA vyhyba povinnosti za MHD platit a sustavne sa zabava vymyslanim nejakych bachoriek o tom, co revizor moze a co nemoze. Na vychode som s takym niecim este nestretol. Nie, ze by sme nemali ciernych pasazierov, ale tu sa proste nikto o pravach revizorov bavit nebude.