Reakcia na: hoppusmark #70851:
aj dnes sa zevraj v petrzalke kupovali hlasy (podla TN Markiza) za 250 - 500 korun.


bol si vobec niekde inde ako v BA ?
a o niecom ako TOP 10 EU moze snivat dobrych 100 rokov 
), ale durkovsky je prakticky neschopny, co ukazal posledne 4 roky 

a za 150 milionov sa to neda postavit a tak to stoji 350 milionov
ako znizenie 6 poschodi skoro stalo mesto 1,4 miliardy

nielen v minulosti, ale aj v sucasnosti
Peon
Čo si o ňom myslíte? Nie je zbytočné? Dnes (deň konania komunálnych volieb) som išiel 20-kou a v buse (Ikarus 415) v tých vnútorných paneloch s plexisklom boli naďalej predvolebné reklamy (Ďurkovský aj Beňová).