Reakcia na: eMareq #70843:
tak nejako, ale to amosovi a kopu dalsim nevysvetlis.v bratislave je presne opacny paradox, ze mesto prestavbu bratislavskeho zeleznicneho uzla aktivne ignoruje. a cez MC nove mesto aktivne boykotuje.
v inych mestach by uz davno spolu sedeli teami ludi, ktori by zistkovali ako optimalizovat aj dasiu dopravu, aby sa dal uzitok tejto novej stavby maximalizovat..
alebo ked sa na hlavnej stanici kompletne prestavava elektrickove obratisko, aspon cas useku elektricky z hlavnej stanici uz mohlo byt pod zemou! resp v povodnych planoch mali ist elektricky _pod_ sancovu a vyjist az na stefenovicovej, ale pochybujem, ze to nakoniec tak zostane a magistrat rad odklepne za baksis lacnejsiu variantu ...

eMareq
Keď máš v tíme skrachovaných looserov, tak nevybavíš ani výstavbu kruhového objazdu (natož nejakú inú rozsiahlu dopravnú stavbu resp. hocičo iné), aj keď ju vždy tesne pred voľbami ktosi sľubuje, že raz konečne bude...
Ad p. Šarák - hodlám sa s ním stretnúť osobne (keď sa prezamestnám, čo bude zanedlho). Ak by si mal záujem o bližšie informácie ohľadom toho projektu, stačí sa ozvať mailom pod nickom, resp cez icq (nick rovnaký). Priebežne môžem informovať ako sa veci majú.