Reakcia na: eripmav #70809:
zaujimave ze si spomenu na vystavbu depa akurat den pred volbami, prisom sa stava uz mesiace a hotove bude tiez neviem kedy. Ale hadajte co ma spolocne Durkovsky, J&T a TA3 ?

mno niekto to tu uz davnejsie pouzil a mne sa to docela zapacilo. a este jeden vyraz, ale ten som si nezapamatal (nieco na styl uplatkarskeho mafiana
) 
), ze v roku 2010 sa zrejme stale bude hovorit, ako sa o najneskor o dva roky zacne s vystavbou. mesto znovu mestskym castiam dodatocne pozmeni UP, aby sa mohlo zastavat este viac zelene a parkovisk

Ale to si pan predseda SZ, ktory je mozno politik, ale urcite nie ekolog, nemoze uvedomovat
marian555
Najprv si ich precitajte a potom kritizujte! ?
Su tam 2
Dalej su tam reklamy na poslancov:
Stevcik (str.3, sefredaktor BA novin, nezavisly), Cilek (str.6), Bratislavska koalicia SDKU+KDH poslanci (strana 13), Jona (strana 21, SMER) a Babcova (str.24, nezavisla).