Reakcia na: ivanbuto #69688:
presne tak. Ja osobne sa chystam po zverejneni kandidatov do zastupitelstva porovnatich s minulymi hlasovanii, najst tam aktivistov za zachovanie zelene, podporu MHD,... Samozrejme potom ich tu aj zverejnim...
S499.1023
1) A ten strom sa zasadí, socha/fontána postaví zadarmo? ALebo trebárs za tie peniaze z vínneho baru? Čím nechcem povedať, že by som trebárs podporoval práve túto konkrétnu vec, len si treba uvedomiť, že na "pre občanov" si musí mesto aj nejako zarobiť. A pri akejkoľvek aktivite sa nájde niekto, komu sa to nebude páčiť.
2) Ale začal si o krivých koľajniciach. Tak som ti odpovedal na krivé koľajnice. Čo sa týka prestupu, tak minimálne na výpravni I.DTPE visí upozornenie na čakanie na prestupy. Otázka znie, či je 20/5 skutočne prestup? Čo ak chcem ísť na 1 alebo 12?