Reakcia na: drink #68814:
Ok, trochu blbo formulované.. Proste si myslím, že Beňová to dotiahne ďalej ako Ďurkovský, ktorý má stále len silné slová, a nerobí nič.. Jednoducho Ďurkovský nemá u mňa žiadnu šancu ? Ale ešte som zvedavý, kto budú tí ostatní kandidáti..
S499.1023
Ad 1) Nikdy by som nevolil nikoho, kto sa drží Smeru. A vzhľadom na kariéru pani Beňovej by som ju nevolil vôbec. Ale to sam usí rozhodnúť každý sám. Ak sa neobjaví nejaký ďalší kandidát, aj pri všetkých výhradách budem voliť Ďurkovského, pretože je to "jednooký kráľ medzi slepými".
Ad 2) A nezdá sa ti na tom byť niečo čudné ? ?