Reakcia na: KLF #67963:
áno, tie dva výstižné, boli adresované Tebe. Krásne počiny. Zle som sa ráno v sobotu vyspal a nechal som sa vyprovokovať - ostatne iné si nechcel dosiahnuť, ale páčilo sa mi ako som ti ležal v žalúdku ? d3k0vi som sa cez mail za svoj počin ospravedlnil.
Andy
Za zmienku stojí veta "Tu nájdete neskôr moje múdre myšlienky :-)", po jej napísaní už nič nepribudlo.