Reply on: Sommelier #67947:
Aj bych ti vedel normalne odpovedat na tvoje otazky a protiargumentovat, ale neurobim to. Po poslednej vymene nazorov mi dosli 4 (styri) mailu tu od ludi co sa pozname, ze ty si daky nie kompletny. V tom zmysle.Takze bud vyjdes z anonymity (mne je jedno ci ochutnavas vina v cesku, ci co robis) a rozdame si to slovne, alebo serem na teba. Fakt mi to bolo poradene aj od cloveka co tu ma do tohoto co povedat, takze poslucham.
Andy
Za zmienku stojí veta "Tu nájdete neskôr moje múdre myšlienky :-)", po jej napísaní už nič nepribudlo.