Reply on: Ike #67952:
Ja netrdim, ze stavby ako apollo, sitiny, einsteinova nemali stat, ale mali by byt podla mna trhovo spoplatnene. Mohli sa trebars aj stavat zo sukromnych zdrojov. V NY je napriklad tunel medzi Manhattanom a Staten Island spoplatneny a ziskovi (splaca si svoje naklady na stavbu) - a je to jedna z mala naozaj 8 prudovej cesty, ostatne, vacsina je uzke 4 prudove (2 v jednom smere) na Manhattane...

Sommelier
Druhý odstavec... Tak, ešte som za celý svoj život nepočul o spoločnosti, ktorá by v extrémne krátkej dobe vymenila celé vedenie - aj stredno úrovňový management.
Vieš čo by to znamenalo ? Uvedom si následky svojich myšlienok, keď ich prevedieš do reality.
A opäť - asi aj ty disponuješ predstavou, že 200 odborne vzdelaných a skúsených ľudí v oblastiach súvisiacich s dopravou nájdeš skandovať pred Olejkárskou "My Chceme prácu !!!"