>>Prosím vás na akej linke bude jazdit T3MOD a T3AS
ja predpokladam ze budu robit stanicne zalozaky, hehehe
ja predpokladam ze budu robit stanicne zalozaky, hehehe
Kedze 7 bude chodit opacne, vyhybka moze byt prehodena stale smerom na Kapucinsku a je po probleme
Jak se Slovensko odvděčilo za druhé světové války Čechům, za jejich pomoc? Přičlenilo se k Hitlerovi a Němcům, které týralo celý protektorát Čechy a Morava. To bylo největší svinstvo, čeho se Slovensko na Čechy dopustilo.
d3k0
Mohli by sme sa vsetci zamysliet nad tym, co mozme spravit teraz, a aky sme to narod - namiesto toho, aby sme hladali vinnikov, ktori mozu za to, ako to tu vyzera.