Reakcia na: 81-71 #66566:
o 14tr ani nehovor, lezú mi nanervy. Takisto aj staré smradľavé T3, a hlavne a predovšetkým plynové shity..Ak by som mohol, všetky by som poslal kozmickou rýchlosťou na vrakovisko, že by im všetky plechy odleteli ?
Jezo
Clanok o Mostovej: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_4
K tomu glosa: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_6
A ohladom presmerovania vlakov z Hlavnej stanice: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_8
Co sa tyka Hlavnej stanice. Myslim ze sa mohli trochu skoordinovat ZSR a DPB. Lebo ak pride niekto cezpolny a pozrie si na Vinohradov a pozre si ze dalej moze ist linkou 3 tak sa musi previezt cez cele mesto. A este poznamka. Uvedene vlaky cez Vychodne iba prechadzaju, nieje to ich konecna.