Reply on: fobust #66549:
Sorry, ale to jsou lidi v Bratislavě tak dementní že by se nedostali domů, když by jim místo 33 přijelo 233?! A dále mě překvapuje to přesvědčení, že lidé jezdí jen několik málo neměnných relací a nic jiného k životu nepotřebují! Já se totiž běžně setkávám s tím, že někdo musí jet jinam než je zvyklý (třeba k novému lékaři, známý se přestěhoval apod. apod.) a pokud není v MHD systém (resp. záchytný bod, kterého se může i laik chytit) tak bývají takoví lidé bezradní a často je to pro ně důvodem jet radši autem. A změť cca. 100 autobusových/trolejbusových linek je pro většinu lidí dost nepřehledné- proto je dobré, když existuje nějaká přehlednější síť páteřních linek (což jsou v Bratislavě často trolejbusy), aby se takoví klienti měli čeho "chytit".
Jezo
Clanok o Mostovej: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_4
K tomu glosa: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_6
A ohladom presmerovania vlakov z Hlavnej stanice: http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavao&c=bratislavao_1_8
Co sa tyka Hlavnej stanice. Myslim ze sa mohli trochu skoordinovat ZSR a DPB. Lebo ak pride niekto cezpolny a pozrie si na Vinohradov a pozre si ze dalej moze ist linkou 3 tak sa musi previezt cez cele mesto. A este poznamka. Uvedene vlaky cez Vychodne iba prechadzaju, nieje to ich konecna.