Reakcia na: Mikimaus #66432:
Od 1.7. su nove chronometraze elektriciek zohladnujuce aj antipreferenciu, kvoli ktorej pojdu od septembra vozy navyse do vypravy... Takze sa mozno uz bude jazdit presne.
přes centrum měla označení 1-8, linka ve stejné trase ale kolem nádraží (trať 2) byla označená jako 1-2-8. ?
nemyslim tym samo klfa ale inych.
OK, ale to uz aj ja zacinam sotoussky blbnut s tymi cislami liniek. ? ?
Nightlight
Čo sa týka tej PRESNOSTI spojov, skúsim ti to vysvetliť inak:
Na zastávke BIELY KRÍŽ zastavujú linky električiek, začínajúce v Rači a na ŽST Vinohrady. Z "Vinohradov" je to jedna zastávka, takže voz nemá kde poblúdiť, ani sa zdržať. Jediný semafor, ktorý má po ceste je po úprave celkovo na 95% nezdžuje, prepína okamžite.
Spoje z Rače majú zastávok viac, ale meškanie na trase KOMISÁRKY-ŽST VINOHRADY je maximálne 1-2 minúty, ale bežne sme tam úplne presne. A toto bolo vždy, cez školský rok, cez prázdniny, ráno o piatej, o siedmej, cez obed, o jedenástej večer ... proste kedykoľvek. A toto ti potvrdí ktorýkoľvek vodič, ktorý tam jazdí. Takže prestaň tliachať hovadiny.