Reakcia na: KLF #66420:
podla mna tam stacilo dat piktogram lyziara a ludi poriadne informovat ze premava trofel s piktogramom lyziara na trase tej a tej
OK, ale to uz aj ja zacinam sotoussky blbnut s tymi cislami liniek. ? ?
si
co sa ti zda teroristicke na tom, ze ludom byvajucim v sucasnom druhom pasme zlacnim dopravu elektrickou trakciou (ktoru zaradim do prveho tarifneho pasma); tym co budu vyuzivat autobusy sa situacia nezmeni a budu platit rovnako ako doteraz ?