Reakcia na: dankosmile #65345:
Ty si musel mať doteraz veľké heppy, že sa Ti zdajú Pražania a CZ milí. To že sú šikovnejší hlavne v tom ako si čo privlastniť / niet nad to čo je CZ a čo je lepšie ako CZ je vlastne v podstate CZ - to definice sveta /. Kamoš bol si už niekedy v mhd v CZ alebo Taliansku, Fracúzku, ľudia sú všade rovnaký a ver bol by si veľmi prekvapený, že Bratislava je celkom čisté mesto a ľudia v SKsú priateľskí. Precestoval som toho hodne po Európe a Slovensko by som nemenil. Súhlasím treba sa zamyslieť v rodine, škole, zamestnaní tam všade treba podniecovať - predovšetkým k hrdosti že som Slovák, važiť si hodnoty ktoré sme spoločne nadobudli a potom sa začneme správať ako ľudia. Lenže bohužial je nás menšina, ktorá sa snaží o ideál človečenstva a preto zatiaľ tento boj prehrávame
m@rtin
Já nic takového od vás slyšet nechci. Jen se podivuji, proč to funguje v Prešově a ne v Bratislavě? Nikdo tu nepíše o bandách kreténů. Jen jsem poukazoval na to, že to NENÍ jen o penězích. A politiku bych sem netahal už vůbec. A když už jste u toho zahraničního dluhu, tak SR měl v roce 2005 zahraniční dluh kolem 560 mld Kč a ČR kolem 700 mld Kč. Přitom příjmy Slovenska jsou něco kolem 300 mld Sk a ČR kolem 890 mld Kč. Tím v žádném případě nechci obhajovat, doufám, již minulou socialistickou vládu.