Nosný systém je podľa ministerstva nedomyslený
http://ba.sme.sk/c/2813750/Nosny-system-je-podla-ministerstva-nedomysleny.html
a cuduje sa dakto?
http://ba.sme.sk/c/2813750/Nosny-system-je-podla-ministerstva-nedomysleny.html
a cuduje sa dakto?
ze este par sekund pockal, inak by som slapal peso alebo cakal hodinu na nocak
tomas1
- Zast. Einsteinova mala byť hneď. Ale asi ju bude treba domontovať dodatočne, a to potom, čo sa nájde nejaký človek, ktorý vysvetlí ľuďom na magistráte význam pojmu "IDS".