Reakcia na: Beus #64254:
A ake klbaky by tam mali behat ?
Na medzimestskych a primestskych linkach som okrem Slovenska nevidel behat klbaky moc.
No... tusim vo Francuzsku som videl, ale tak...Tie busy (Axer, SOR) podla mna plne postacuju.
Spocitaj si 1+1, a vyjde ti, ze tie vozy tam budu musiet premavat kazdych 5, nanajvys 6 minut, 7.5 uz je neakceptovatelny interval, kedze by sa oproti dnesku este zhorsila hodinova kapacita...
fobust
Ten návrh sa mi moc nepozdáva a najmä ľudia zo Svrčej sa postrali o to, že obratisko na Molecove nie je zatrolejované. Teda tak som počul od viceprimátora...