Reakcia na: Mikimaus #63822:
No tak sú to debili. Ale inak - nám. Weiiskreuz je asi tak frekventovaná zastávka, že to postačí. A, mimochodom, koľko je minimálna povolená šírka nástupišťa? 80 cm?

; tak mi to vodic sviznou jazdou ku zvaraku stiahne na 20 sekund (zastavku riazanska neuvazujem, kedze treba zriedit mnozstvo zastavok), kedze tam ale prisiel o 20 sekund neskor, tak vymena cestujucich trva o 5 sekund viacej, tak zo zastavky odchadza s 25 sekundovym meskanim, opat tam hodi plny knedlik co to da na racianske myto opat stiahne neakych 10; mozno aj 15 sekund.... hoc aj pri 40 sekundovom intervale ziadna tragedia; pokial mi tym zdrzaniam na zastavkach nepribudnu zdrzania na krizovatkach ala heckova, kde za 5 sekundove zdrzanie na zastavke zaplatim 1.5 minutovym cakanim na volno...
), ale pravdepodobnost vyskytu auta v kolajisku je v pripade oddeleneho tratoveho telesa kriziaceho cesty mimourovnovo zanedbatelna oproti sucasnemu stavu
Sommelier
Jooooooo. Idealisticky. Aj ty vieš, že na toto nejsou lidi. Je veľmi cítiť rozdiel medzi vodičmi. Niektorí majú na háku a nikam sa neženú, iní si veria natoľko, že čakám, kedy vyhodí zadnú nápravu z koľají.
Na to záhĺbenie trate nemám vyhradený názor, no záleží na tom kde...