Reakcia na: drink #63774:
Pockaj akoze davat dokopy?Prosim o vysvetlenie, ved predsa primestska doprava je castokrat dolezitym clankom MHD, napr. uz spominana trat Wien-Baden alebo napriklad Budapest-SentAndre - Hév ?
A to už nie je chyba zlej hromadnej dopravy, ale vlastnosť samotnej hromadnej dopravy. No a napr. keď už idem autom z regiónu do BA a už idem cez mesto, tak prečo nevybaviť ďalších pár vecí rovno tým autom..
Andy