Reakcia na: Ike #63292:
No ani ja tu nechcem to fórum zamoriť mojími myšlienkami s ktroých sú zrealizovateľných len 20% a možno aj menej. No necestujem lebo podla mňa načo budem sa tlačiť v malom autobuse v tomto horku keď domou prídem o 2 minúty skorej než peši. Podla mňa by MHD mali používať tý ktorý to majú ďaleko alebo cez zimu keď je zima... ?

luky133
Karty by sa dali dobiť len kde sa vydávajú električenky ale jednorázová 190 minútová čipová karta sa dá kúpiť v stánkoch v hypermarketoch a tak ďalej. Ale bola by papierová len z čiarovým kódom ktorý sa musí ručne ozačiť ale aj potom deaktivovať. A takže by nevyužívala automatiku. Karta by bola z tvrdého papiera.....
Plastové by boli len nekonečné to znamená ,že sa dajú dobiť.