Reakcia na: Sommelier #62874:
"Tým, že SADky odstavíš na periférii - nevytvoríš tým vhodné konkurenčné prostredie?"- Nie. Komu?
"Aby jedna totálne ovládla trh a diktovala si za kolko bude jazdit, ako sme si vsimli vo vyspelých západných socialistických struktúrach?" ja som si iné všimol,... Štokholm...
__________________
Re #62876 Sommelier: "zabudni na ruzinosvku radialu a jej predlzeni do Vrakune ci biskupic."
- Eee... Už som písal o tom cpaní do huby - kto tu chce predlžovať ružinovskú radiálu?? Prestup železnica+elina na ostredkoch. ?


Sommelier
keď to tak vezmem, mne to jedno nie je. Omieľaš dookola to isté ty - rozprávku o autách a ich vodičoch - blbosť.
To, že sa pomerne rýchlo nájdu prostriedky na postupné budovanie dopr. sys. je zanedbateľné, to že sa vrazia peniaze do DPB namiesto SAD tiež, takže nerozumiem tomu čo vlastne riešiš. Autá ? Asi áno.
Po odstavení SAD na Komisárkach, keď nám príde do mesta 100 škodoviek z Pezinka navyše s tým, že ich príde o 100 menej z Rače, pretože interval električky je každú 1,5 minúty ?
Kedy si prestal vnímať dopravu koncepčne ?
Prečo patríš medzi tých, ktorí sú za postavenie niečoho, čo ešte nie je ani na papieri a až následnej úprave stávajúceho ? Kam sa hrabe BA s jej chabým dopravným rozpočtom, ktorý ledva stačí plniť základné funkcie bez investícií ?