Reakcia na: Ámos #60796:
Len chudák slovenčina...: najlepší spojenia; najlepší rady; cestovní lístky v Bratislave; informácie pre cestách; obchodní centrá; suvenýry a remeslá...Keď tam nemajú ani slovenského jazykového korektora, možno sa na tom slovenská strana vôbec nepodieľa.
)
si
a zo vzdialenosti z ktorej cestoval mam dojem ze rozdiel v cene na okraj BA a na ASMN bud nebol alebo bol mensi ako 14 Sk (cena zakladneho listku na MHD); nehovoriac o pohodli (a aj ja uz dnes cestujem MHD z dolnych honov do petrzalky a nazad minimalne a preferujem dopravu autom, aj ked to je urcite drahsie...)