Andrej: Este k tomu projektu - na jednej strane chces zmenit trasy, na druhej nechces zmenit projekt. Ale jedno je prepojene z druhym. Naozaj si este raz pozri vsetky tri nase projekty a aj schemy navrhovanych trati elektriciek, trolejbusov a metra, ktore su urobene podla Uzemneho planu (pozri sekciu Mapy a schemy). Kazdy by mal poznat obe riesenia, potom sa o tom ovela lepsie debatuje
(Aj ked sme uz asi prekonali rekord v pocte prispevkov za den
;>
)
(Aj ked sme uz asi prekonali rekord v pocte prispevkov za den
;>
)
Andrej (Anndy008)
Takze napr. v dubravke a karlovke - tam metro nemusi mat vela zastavok praveze staci malo. Napr. jedna na kutikoch, ci juvente (podla toho, ci by to bolo na nieco), potom dalsiu niekde pri DK saratov a potom dalej v dubravke hlbokej. To by myslim uplne stacilo. Metro by to preslo za par minutiek a zvysok by si dosiel pesi uz, alebo pockal na elinu.