Reakcia na: Papyr #59443:
A este jedna vec, samozrejme ze tu nejde o tie velke americke mesta ako je NY, LA a pod. ale o take mensie mestecka alebo dake turisticke oblasti. Je to fakt hrozne. Vedel by som uviest aj par velmi konkretnych prikladov ale to uz ny bolo asi moc OT.
?
Papyr
Len chcem naznacit, ze Europa ma proste ine podmienky ako USA. To je jak kedysi, ked sa u nas stavali male okna, lebo na Sibiri v ZSSR je velka zima a ZSSR nas vzor.