Reakcia na: tomas1 #59360:
To je fakt škoda (o to víc zůstane v Petržalce autobusů), ale zase není až tak nákladné dodělat dodatečnou stanici za provozu- podstané je, že vůbec něco vznikne! Jinak by mě zajímalo, jestli někde není on-line mapa trasování té železniční tratě. Moc by mě totiž zajímalo, kde přesně to na Petržalce vyjde na povrch- zatím mám ze všech těch textů dojem, že to půjde přes Dunaj našikmo a na zem to vyleze až někde tam, co se stávající trať 132 lomí ze západního směru do ŽST Petržalka, je to tak?

aquila
po 2010 musia mat totiz tunely jednu extra unikovu ruru a nie byt jeden pre druhy unikovym ...