KLF, Mike: Dimitrovku poznám, lebo niektorí to tak ešte občas volajú, ale CHZJD som fakt nikdy nepočul
Ale VSŽ tiež poznám, to sa tak volalo ešte nedávno..
Ale VSŽ tiež poznám, to sa tak volalo ešte nedávno..
Ale VSŽ tiež poznám, to sa tak volalo ešte nedávno..
Sarko
Re #59213 81-71: Bolo by dobré zistiť, na akom princípe funguje oných 7 nereálne jazdiacich liniek.
Re #59228 81-71: Hm, takže ďalší likvidátor elektrickej trakcie...
Ako sa dostanú húfy ľudí zo zmien v USS do destinácií mimo Žel. st.? Na Nám. osloboditeľov príde 10 súprav a desatina sa potlačí do spoja na Nad jazerom, desatina na Št. TU a zvyšok pôjde peši? Nemalá časť má vystúpiť už na Moldavskej a urobiť si kilometrovú prechádzku na zastávky pre smer Št. Lokomotívy a Nad jazero? Ako sa dostanú obyvatielia Terasy (najľudnatejšia MČ) z Južnej časti centra domov? Urobia si 2,5 km prechádzku Hlavnou ul. na Nám. MMM? A tých pravdepodobne nezodpovedaných otázok by sa našlo ešte veľmi veľa...
Re #59226 Papyr: Ako radikalista by som s tými štyroma linkami súhlasil, optimálne by to bolo pravdepodobne s 5 mestskými linkami. O železiarenských sa nemá zmysel vôbec baviť, je to jednoznačný odvoz zo všetkých električkových konečných. Ešte v 90-tych rokoch chodili spoje R-liniek také preplnené, že mnohí si privstávali a na tie konečné cestovali, aby sa do električky vôbec dostali. Dnes už mnohí cestujú systémom - mám auto, vezmem po ceste dohodnutých ďalších troch, ktorí mi výrazne vykryjú náklady.