Reakcia na: Andy #59242:
Predpokladam, ze v hokeji sa moc nevyznas, ale Bratislavsky Slovan sa volal - Slovan CHZJD Bratislava. A mal to aj v embleme.
Tam sa píše, že "K incidentu došlo v časti metra medzi stanicami Vojkovskaja a Sokol."
Sheep
neviem ako je natom blava momentalne so svojimi 13 linkami ale problem neni v linkach ale intervaloch, ale naj mi nikdo netvrdi ze sa na zastavke pol hodiny neobjavila ziadna elektricka ?
inak co ma tu dakto proti kosickym cestovnym poriadkom???