Tak som sa dnes utvrdil v nazore, ze niektori soferi busov su nadejne sportove talenty. Zacali totiz na useku medzi zastavkami Luky II - ZS Budatinska pestovat novy sport..pretekanie sa, kto bude prvy na zastavke ZS Budatinska. Vozidla sa na semafore zoradia pekne vedla seba a cakaju na oslobodzujucu zelenu..Dnes sme to mali dokonca aj so zvukovymi prejavmi oboch zucastnenych.
Mame z toho fasacky pocit, ked pri prechode nerovnostami na ceste, sediac na sedadle lietame do nemalych vysok a stojac si buchame hlavy o tyce a strop vozidla. Najsamsuper je to v L59, tej totiz moze sofer riadne vyturovat motor, kedze na zastavke ZS Budatinska nestoji..
Dakujeme Vam, mili soferi ?
Mame z toho fasacky pocit, ked pri prechode nerovnostami na ceste, sediac na sedadle lietame do nemalych vysok a stojac si buchame hlavy o tyce a strop vozidla. Najsamsuper je to v L59, tej totiz moze sofer riadne vyturovat motor, kedze na zastavke ZS Budatinska nestoji..
Dakujeme Vam, mili soferi ?

Ak výrobca splní požiadavky a vyhrá, tak tu môže byť aj Cobra. Ono každá konštrukcia má svoje výhody aj nevýhody. Na tej Cobre je škoda že nemá plnú adhéziu (10 z 12-tich kolies), aj nápravové tlaky budú pri plne nalopženom voze značné. Ale tie sú dnes pri všetkých NP konštrukticách vyššie ako pri T3. Btw. prázdna Cobra má cca 6,5 tony na nápravu. Plne naložená substrátom by kľudne mala aj 10 ton na nápravu, to by sa súdruh Trabantík zbláznil. ?
d3k0