Ideálna možno nie. No aj tak by tam mali chodiť všetky EC, IC, R, Zr okrem posilových. Do Petržalky a na NM dať posilové vlaky + niektoré Os.
ja by som sa k tebe pridal, ale Slovaci uz vyleteli a Cesi v tesnom slede za nimi, tak uz nemam velmi koho hokej kukat

tomas1
- trvám na tom, čo som povedal, na rýchliky je hlavná stanica a nie trapná Petržalka
- "do Prievidze idú dva vlaky denne" Tríbeč nejde denne, lebo ide len v piatok.
- "nezmysli" sa píšu s "y" na konci
❤