Reakcia na: SZKV #58245:
Ale koľko je tých ľudí, čo idú smer Maďarsko alebo smer zvyšok Slovenska
Podľa mňa tak maximálne 10% z celku.
Podľa mňa tak maximálne 10% z celku.

usek W - BA petrzalka je uz pripraveny na 160kmh a pocita sa s dojazdom ICE az do filialky. do petrzalky by to nemalo ten spravny efekt 
na konci môjho príspevku.
SZKV
Mě zase přijde divné spolu (s objektivně potřebným) S-Bahnem stavět i novou hl.st. ve zcela nové poloze- není to trochu luxus?