Ale elektricka je elektricka, tu si nevsimne snad len trubiroh
(Aj ked za to DPB ani velmi nemoze, aj ked vodici si mozu povypinat vzadu svetla, len to by museli ist do kabiny zadneho voza...)
.
.

tbc