Tak sorry Andy008 z tvojho prispevku som mal trochu iny pocit. Aj mne vadia tlacenice a smradosi v MHD, ale pre mna je MHD 100x vyhodnejsia do prace ako vlastne auto. A stve ma ked sa vleceme cez Stary most a zapcha je len kvoli curackom, co kazdy sedi sam v aute.


Anndy008
Takze to poviem rovno, ze som chudobny, ale kritizovat mhd mozem a neznasam fanatizmus (MHD, MHD... a auta zosrotovat), tak som sa ho snazil zmiernit trochu, a poukazat preco podla mna sucasna Bratislavska MHD nemoze konkurovat autam.
(hee, mozno sa to nezda, ale MHD mam rad - inak by som sem vobec nechodil - nie je mojou zabavou provokovat, len ma stve, ze nie je taka aka by mohla a mala byt)