Reakcia na: Mike #56586:
No oni si môžu trieskať hlavu o stenu, ale my sa tu v tých vozidlách budeme musieť aj voziť... Aj keď aj Citelis s parohami rádovo lepší, než rozpadnutý plyňák naplnený po strop...Re #56592 AAA: Tender na 15m autobusy bol vypísaný až po tendri na trolejbusy. To si chcel dať do súťaže body za kompatibilitu s vozidlami, o ktorých nákupe sa ešte len rozhodne?
Každopádne pokiaľ budú v budúcnosti vypisovať ďalšiu súťaž na trolejbusy a kritériom bude opäť len a len cena a za kompatibilitu so stávajúcim vozovým parkom nebude ani bod k dobru, tak to bude skutočne donebavolajúca somarina. Protiargument by ale určite znel, že na Hroboňovej aj tak nikdy žiaden Solaris nikto nevidel...
Sommelier
Podla grafu vyuzitia mostov na strankach spolocnosti metro a.s. bude dopravne zatazenie Pristavneho mosta v roku 2035 nizsie ako je dnes. Su sikovni...