http://ba.sme.sk/c/2550373/Mesto-Nosny-dopravny-system-sme-nezavrhli.html
"Ďalším negatívnym vplyvom je hluk. "Ešte nie je presne známy typ električky, preto vplyvy hluku sa predpokladajú len teoreticky," povedala Gregorová. Podľa nej to nemôžu byť staré električky."
Ale v tomto má, bohužiaľ, pravdu:
"Podľa ministerstva však rýchlodráha aj tak nevyrieši problém celej Petržalky, lebo ľudia nebudú môcť odvšadiaľ dochádzať na zastávky. "Ostatní budú naďalej využívať autobusovú dopravu," myslí si Gregorová."
Ohľadne tej staršej diskusie, kde ste riešili hyperdôležitú uzlovú zástavku ABC... Niektorí ľudia, obzvlášť tí, čo mali pri reforme v Petržalke plnú hubu kecov o tom, ako Petržalčanom musí chodiť všetko všade rovno spred baráku, ma svojím postojom celkom nepríjemne prekvapili. Ale pokiaľ im to ani trochu nevadí, že majú na každého iný meter...
"Ďalším negatívnym vplyvom je hluk. "Ešte nie je presne známy typ električky, preto vplyvy hluku sa predpokladajú len teoreticky," povedala Gregorová. Podľa nej to nemôžu byť staré električky."
Ale v tomto má, bohužiaľ, pravdu:
"Podľa ministerstva však rýchlodráha aj tak nevyrieši problém celej Petržalky, lebo ľudia nebudú môcť odvšadiaľ dochádzať na zastávky. "Ostatní budú naďalej využívať autobusovú dopravu," myslí si Gregorová."
Ohľadne tej staršej diskusie, kde ste riešili hyperdôležitú uzlovú zástavku ABC... Niektorí ľudia, obzvlášť tí, čo mali pri reforme v Petržalke plnú hubu kecov o tom, ako Petržalčanom musí chodiť všetko všade rovno spred baráku, ma svojím postojom celkom nepríjemne prekvapili. Ale pokiaľ im to ani trochu nevadí, že majú na každého iný meter...
guri
Ako uz bolo povedane - pri sucasnom plane svetelnej signalizacie nedochadza k ziadnemu zdrzaniu aj napriek zastavovaniu na novej zastavke (predtym sa namiesto na zastavke stalo na cervenej).
No a preco pozitivne? Totiz: Ti ludia co teraz nastupia/vystupia uz pri "zelenej bude" by inak museli nastupit/vystupit az na zastavke Mileticova. Tym ze teraz X ludi nastupi/vystupi pri Apolle sa vlastne vyuzije ta cervena a na dalsej zastavke uz nastupuje/vystupuje o tychto X ludi menej, cize zastavenie na zastavke trva kratsie.
Podme to oslavit ? ? ?