Reakcia na: HB real #56227:
Ja len jednu poznamku. Pokial diskutujes a o niecom pises, pis o tom o com pises. Vyzera to totiz tak, ze si v Bronxe v zivote nebol. Pretoze ak by si bol, tych par panelakov by si Bronxom nenazval. Bronx je 2 x vacsi ako Bratislava od tabuli k tabuli !
A dopravna situacia Bronxu sa s Petrzalskou neda, ale neda, vazne neda porovnavat.
Nikde nie je napisane, ze vlak musi zastavit v kazdej stanici. Aj v meste sa da pouzit podobny system ako na celostatnej zeleznici - zrychlene vlaky, ze ?
By the way, dokonca ani Metro vo svete nemusi stat uplne na kazdej stanici a iba nou prejst.
To čo nevieme spraviť (a zaplatiť) naraz spravíme postupne. Tak by to mohlo fungovať, nie?
tr3mp
"Dobre to myslis len nezabudni byvas v Ba. ? " - Nuž, aj keď sa to nezdá, politici veľmi často konajú podľa želaní občanov. A u nás v mnohých otázkach prevláda názor, že u nás akokoľvek dobré riešenie aj tak nepôjde realizovať, pretože je to u nás a u nás nič nejde zrealizovať. Tak sa politici podľa toho správajú ? Ale vážne, ak budeš k diskusii pristupovať takto, tak s ňou môžeme pokojne hneď skončiť, lebo debata sa vždy dá zabiť "argumentom", že bývame v Bratislave a preto to nepôjde. Keď už máš podobné obavy, radšej sa zamysli nad príčinami stavu a okrem dopravného riešenia navrhni aj kroky, ako toto riešenie presadiť. Bude to produktívnejšie než len suché konštatovanie, že uvedený postup stroskotá. ?