Keď mesto nevie dať opraviť obyčajnú trapnú Miletičku, tak si jednoducho nijak nedokážem predstaviť, aby sa čokoľvek koľajové v Bratislave stavalo.. Neni to teda jedno, či sa nepostaví metro alebo nepostaví električka?
To čo nevieme spraviť (a zaplatiť) naraz spravíme postupne. Tak by to mohlo fungovať, nie?
HB real
To si teraz pisal do BAHNFORUM?
Dobre to myslis len nezabudni byvas v Ba. ?