neviem preco mam dojem ze takyto obrazok: http://imhd.sk/ba/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f3f6f0edf6f0f0f2&no=2&id=27302aeef4f9f12a212c2f2b je mozne na kamennom namesti zhliadnut aj dnes (konkretne prava kolaj za zjazdovou vyhybkou v smere na kamenne nam.)
]
aquila
Re #56052 inTony: 2. dobre ked ma byt most definitivny, pre mesto blokuje zbytocne tunelovy koridor pre stanicu filialka ?
Re #56053 inTony: s takymto pristupom mesta hej
ak mesto hned na zaciatku projektu sa nebude snazit mimourovnovo vyriesit safko, tak je to o nicom.
p.s. ako som tu spominal, najvacsi mytus co sa tu predklada je, ze ked sa bude stavat most, tak sa z usetrenych penazi bude stavat nieco ine.
ja len poviem, ze take nieco ako usetrene peniaze neexistuje. ked sa postavi petrzalska radiala, tak nebude nejaky dalsi zvysny balik penazi