B-C> co je SGS?
ufo> ty si taky nakratko ostrihany chalan s ciernymi vlasmi? som si myslel ze ty, ale som si nebol isty. ja teraz chodim do kvarty.
tbc> co si myslel tou otazkou o nateroch 435?
ufo> ty si taky nakratko ostrihany chalan s ciernymi vlasmi? som si myslel ze ty, ale som si nebol isty. ja teraz chodim do kvarty.
tbc> co si myslel tou otazkou o nateroch 435?
2xT3+vlecniak ? Ved uz pri klasickej suprave 2xT6(T3) mam problem rozoznat, ci ludia nastupuju do poslednych dveri mojho zadneho vozna, alebo su to uz prve dvere za mnou stojaceho dalsieho voza !!!
Anndy008
Ozaj chcem sa spytat - viem, ze volakedy bolo na I280 bezne, ze sa nieco pokazilo v klbe a zadna cast bola nakrivo natocena vacsinou na stanu dveri.
Chcem sa spytat, ci to uz nejakou konstrukcnou zmenou zpevnili, alebo uz nemame take prepchate autobusy?
Inak som bol asi cca v 87 v poslku - v pomerne velkom meste (s BA urcite porovnatelne) - v Lubline. A si pamatam, ze tam tiez jazdili tieto I280 a asi kazda druha mala tu vyssie popisanu poruchu a jazdili ako keby sa nechumelilo