Reakcia na: Beus #54239:
Ja som vlnité plechy nikdy neobdivoval, aj keď sme rovnaká generácia, ale T2 si pamätám, aj keď si spomínam sklr na ich zaľlú slávu koncom 1980-tych rokov. Zakryté podovzky, koženkové sedadlá, typické čelo, interiér. Najmä na linke 10 som sa s nimi vozil z mesta na Riazanskú, ešte keď tam nebol Polus.
Mlada baba vtedy.
fobust
Keby mali na stránke aj klobásu, tak by to bolo lepšie. ? Nemám nič proti tomu autobusu, ale nám treba vysokokapacitné vozy.