No, mal by som nejaké otázočky:
1.) Prečo linka č. 68 nezastaví pri Ekonomickej univerzite?
2.) Je to pravda so zriadením novej zastávky Farského pre linku č. 78?
1.) Prečo linka č. 68 nezastaví pri Ekonomickej univerzite?
2.) Je to pravda so zriadením novej zastávky Farského pre linku č. 78?
? ?
):
fobust
Obávam sa, že BEÚS, ani DPB s tým nemá nič. Ak by tam totiž tie autobsy zastavovali, tak by to predĺžilo ich jazdnú dobu natoľko, že by nechýbal jeden, ale rovno DVA. Doba staničenia nie je zanedbateľná. Aspoň taký je môj odhad.