http://www.imhd.sk/transport/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f4f4f0edf5f0f0f2&no=1&id=27302aeef1f021f6f1f025ef3a2e292c
Pekna elina + plus text pod tym - tak asi ani jedno nebude nikdy u nas.
Pekna elina + plus text pod tym - tak asi ani jedno nebude nikdy u nas.
LUK
Re #53689 m@rtin: dobře´s to napsal... Jen se Ti divím, že se Ti to chtělo... Já jsem se i nadechl k proslovu, ale potom jsem si řekl, že mi to za to nestojí...
Re #53691 Sommelier: lenže samozrejme tržby by neboli osobitne za každú linku zvlásť a nepatrili by dopravcovi, ale koordinátorovi! On by sa zmluvne zaviazal s dopravcom, za koľko mu ju dopravca odjazdí...a to je celé...aká veda???